حضور شرکت شهروند در جشنواره نمايشگاه كالاهای مصرفی ايرانی
0 نظر
۱۵ اسفند ۱۴۰۱

حضور شرکت شهروند در جشنواره نمايشگاه كالاهای مصرفی ايرانی

جشنواره نمايشگاه كالاهای مصرفی ايرانی با مشارکت و تخفیفات ویژه شرکت شهروند از تاريخ ۱۴ لغايت ۲۰ اسفندماه در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب آغاز به کار نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، این رویداد با هدف عرضه مستقیم کالا با تخفیف‌های ویژه به شهروندان و کارکنان شهرداری تهران در محل نمايشگاه‌های بين‌المللی شهرآفتاب از امروز آغاز به کار نموده و مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه انواع گروه‌های کالایی اساسی و مصرفی را با هدف حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده ایرانی به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.

 

 غرفه فروشگاه شهروند در سالن ملل این نمایشگاه با عرضه بیش از ۱۹۰ بارکد کالای اساسی و مصرفی همچون برنج ایرانی با قیمت هرکیلو ۴۹,۰۰۰ تومان، قند شکسته ۷۰۰ گرمی با قیمت ۱۶,۱۰۰ تومان و انواع ماکارونی، چای، روغن، نوشیدنی، غذاهای نیمه‌آماده، لبنیات، رب گوجه، شوینده، سلولزی و ...با تخفیفات ویژه تا سقف ۵۰ درصد از برندهای معتبر ایرانی آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است.

 

 گفتنی است، نمایشگاه کالاهای مصرفی ایرانی از روز یکشنبه ۱۴ اسفندماه آغاز به کار نموده و تا ۲۰ اسفندماه از ساعت ۱۱ الی ۲۲ میزبان عموم بازدیدکنندگان است.


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید