سیاست حفظ حریم شخصی افراد

فروشگاه مجازی شهروند، خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی مشتریان میداند و ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تهیه کرده‌ایم.

با ثبت یا درخواست اطلاعات در این سایت و مرکز سفارشات تلفنی 4884، شما اجازه می دهید تا اطلاعات شما بر اساس مفاد این خط مشی جمع آوری و استفاده شود.

اطلاعاتی که ما از شما جمع آوری می کنیم:


از شما خواسته می‌شود که اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، نشانی، پست الکترونیک و... خود را وارد سایت نمایید یا به مرکز تماس ارائه کنید. بنابراین شما با ثبت یا اعلام نشانی، پست الکترونیک و شماره‌های تماس‌ همراه و ثابت، صحت این اطلاعات را نیز تایید مینمایید. همچنین ممکن است ما اطلاعاتی درباره استفاده شما از سایت را در کنار اطلاعاتی که از طریق ایمیل برای ما می‌فرستید، جمع آوری کنیم.

 

افشاء

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید در سرورهای امن ما قرار می‌گیرد. اطلاعات تماس  و آدرس شما فقط با دستور قضایی مطابق قانون تجارت الکترونیک در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می گیرد. تنها واحدهای مرکز سفارشات و امور مشتریان فروشگاه مجازی جهت ارتباط با شما معتبر و مورد تایید می باشند.

 هر جا که نام کاربری و رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده‌اید)، این نام کاربری و رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می‌خواهیم تا نام کاربری و رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید، در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی با شما خواهد بود. با دریافت اطلاعات شما، ما از روش‌های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

همچنین ما هیچ بخشی از اطلاعاتی که شما در اختیارمان گذارده‌اید را در اختیار دیگران نگذاشته، به فروش نرسانده و توزیع نخواهیم کرد.

 

IP ها و کوکی ها

ما ممکن است اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله آدرسIP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری کرده و جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهیم. این امر شامل داده‌های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی‌تواند هویت شما را تعیین کند.

 کوکی ها بسته‌های کوچک اطلاعاتی هستند که ما روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کنیم. هنگامی که شما وارد سایت ما می‌شوید، سیستم ما کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید. کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می‌دهند. همچنین کوکی ها به ما اجازه می‌دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی کنیم. شما می‌توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت‌های ویژه سایت ما استفاده نمایید.

 

امنیت و حفاظت از داده ها

ما از اقدامات امنیتی استفاده می‌کنیم تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه داریم. ما اطلاعات شما را برای مدتی متعارف که قانون ملزم می‌داند، نگاه خواهیم داشت. در موارد خاص ممکن است سایت ما حاوی لینک‌های الکترونیکی به سایت‌های دیگر باشد. در صورتی که بخواهید از این سایت‌ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت‌های حریم خصوصی آن‌ها معتبر خواهد بود.

 

دسترسی و به روزآوری

شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. در صورتی که شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار نموده اید یا سایر اطلاعات تماس شما تغییر کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی باید به منظور غیر فعال کردن حساب کاربری یا ایجاد تغییرات لازم، ما را در جریان بگذارید. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، به عهده خود کاربر است.

 

راه‌های ارتباطی

تمامی پیامک‌های اطلاع رسانی فروشگاه مجازی شهروند فقط از سرشماره 200004884 برای مشتریان ارسال میگردد.