پیام مدیرعامل شرکت شهروند به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
0 نظر
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

پیام مدیرعامل شرکت شهروند به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

داود قربانیان مدیرعامل شرکت شهروند در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَةِ وَاَهْلَ التَّقْوى وَالْمَغْفِرَةِ
 
عید فطر هنگامه بر‌آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است، همچون ققنوسی که از خاکستر خویش دوباره متولد می‌شود و بال می‌گشاید.
در این عید بزرگ است که فطرت خداجوی آدمی به خویش باز آمده و پس از یک ماه ریاضت و معنویت، صفا و معرفتی دوباره یافته و غبار از رخسار می‌زداید، از این روست که عید فطر همانا عید فطرت است.
 
سپاس خداوند سبحان را که بار دیگر توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخش‌اش را در ماه مبارک رمضان در تقدیرمان رقم زد و فرصت حضور دوباره بر خوان ضیافتش را در این ماه صیام بر ما ارزانی داشت تا به اعتبار روزها و شب های قدرش بار دیگر با یاری از درگاه پر مهر و محبتش به آرامش وصف ناشدنی و بی کران الهی دست یابیم.
 
در ستایش عیار این ماه همین بس که هنگامه‌های قشنگ افطار، لحظه‌های مناجات با خدا، عفو خواستن‌ها، دعاهای سحر و... چنان در دل و جانمان پررنگ نقش بسته که هرسال در آستانه عید فطر دوباره دلتنگشان می‌شویم.
 
بر خود لازم می‌دانم، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان خدوم مجموعه شهروند، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به یکایک همکاران و یاران همراهم که در شرایط حساس کنونی و زیر فشار تحریم  اقتصادی، در تلاش برای خدمات رسانی به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند، تبریک بگویم. بدون تردید فضیلت خدمت‌رسانی به آحاد جامعه در موسم مهمانی خداوند در زمره بالاترین عبادات محسوب می‌شود و پاداش آن نزد پروردگار عالمیان محفوظ خواهد بود.
 
امیدوارم با همکاری و همت مضاعف، دوشادوش یکدیگر برای اعتلای جایگاه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند همچون گذشته تلاش کنیم و شاهد پیشبرد اهداف والای این مجموعه در عرصه خدمتگزاری به شهروندان و خانواده‌های ایرانی باشیم.  
 
داود قربانیان
مدیرعامل شرکت شهروند


نظرات کاربران
نظر خودتان را ارسال کنید